1 en 2 juni

Ken jij het verhaal van Noach al? Het wordt al eeuwenlang vertelt in verschillende talen aan verschillende mensen. Toch blijft het verhaal het vertellen waard en dat gaan we doen. 1 juni staat er een leuke, actieve theatervoorstelling voor kinderen op de agenda. De theatervoorstelling is gratis te bezoeken, wel zouden we een kleine bijdrage waarderen voor de onkosten. Deze theatervoorstelling wordt gehouden in de Gideonkerk Sint Annaparochie  om 16:00.

Er is meer. 2 juni staat er een 2.0 dienst gepland in ’t Beerdhuus Sint Jacobiparochie. Je bent van harte welkom om 10:00. Het verhaal Noach komt opnieuw aanbod in een gezellige interactieve dienst, vol mooie en leuke muziek. Kom je ook? We verzamelen als gemeente op de fiets om 09:15 bij de Van Harenskerk. Bent u slecht te been, maar wilt u toch komen, om 09:30 staan er verschillende vrijwilligers klaar bij de Van Harenskerk om u met de auto te heen en terug te brengen.