Afsluiting Next: Kanovaren!

Afsluiting Next: Kanovaren!

 

Op zaterdag 9 juli zijn we met een groepje jeugd naar Feanwâldsterwâl geweest om te kanovaren en zo het seizoen af te sluiten. Met 12 jongeren en 4 leiding vertrokken we om 13:30 uur bij de kerk. En een uurtje later lagen we met de kano’s in het water. We begonnen met flinke tegenwind, waardoor het best een zwaar tochtje werd. Niet peddelen betekende achteruit drijven. En met af en toe een windvlaag hebben we het riet ook van dichtbij mogen bewonderen. Daarom werd besloten met een deel van de groep terug te gaan. En met de wind in de rug ging dat een stuk gemakkelijker. De rest van de groep ging verder. Rond 16:30 uur waren we allemaal terug bij de aanlegsteiger. We kregen als afsluiter nog wat drinken en patat en gingen daarna weer terug naar Sint Annaparochie. Met z’n allen hebben we een ontzettend gezellige middag gehad.