Bezoek aan spaardoel 2022/2023 Lyndenstein in Beetsterzwaag

Spaardoel 2023
Zaterdag 21 januari zijn we met een groepje kinderen naar Lyndenstein in Beetsterzwaag geweest en kregen daar een mooie rondleiding door Simon Anne  Beimers, die hier na zijn rug operatie een aantal maanden heeft gerevalideerd en door Wybe Uiterdijk die hier werkzaam is.

Nu konden we zien waar het spaardoel van dit jaar voor bedoeld is, het opknappen en uitbreiden van o.a. de huiskamers en ontspanningsruimte voor de kinderen die daar verblijven.

Daarnaast hebben we gezien wat er allemaal aangeboden wordt aan revalidatie voor kinderen en hebben we verschillende de oefenzalen bekeken. Na afloop stond er drinken voor ons klaar met een lekkere appelflap.
Hierna hebben we nog in de sportzaal gekeken naar de warming-up  van de oefenwedstrijd rolstoelrugby Nederland- Duitsland.

Het was een interessante dag waar we veel mochten bekijken!
Simon Anne en Wybe bedankt voor deze fijne rondleiding!