Gideon Camping weekend verplaatst naar 13,14 Juli.

Gideon Camping weekend verplaatst naar 13,14 Juli.

 

De organisatie van de Gideon Camping heeft op basis van de weersverwachting voor komend weekend, besloten om het campingweekend door te schuiven naar volgend weekend; 13 en 14 Juli. We hopen dat jullie dan ook allemaal aanwezig kunnen zijn. Heeft u zich niet opgegeven en wilt/kunt u er 13 of 14 juli wel bij zijn, dan kunt u dit aangeven bij Corrie of Johan-Klaas. Per mail jeugdouderling@pgsintannaparochie.nl of dmv het briefje in de doos in de hal van de Bining.

De slotdienst van zondag 7 Juli is nu om 10 uur in de Bining .vanaf 9:30 bent u welkom voor een goedemorgenbakje.

 

We hopen op begrip voor dit besluit en hopen op mooi droog en warm campingweer in het weekend van 13 en 14 Juli.

 

Groet namens JPF.