Kerstplein op vrijdag 15 december in Campus Middelsee

Vrijdag 15 december van 16.00-20.00 uur ‘Kerstplein’ Campus Middelsee met een gezellig en sfeervol programma. Er is niets gezelliger dan in de donkere tijden een kaarsje aan te steken en dus nu de tijd om een mooie kaars in huis te halen. Dat kan op het Kerstplein! Wereldwinkel het Bildt heeft haar bijzondere Swazikaarsen en de duurzame palmoliekaarsen en waxinelichtjes gedoneerd aan de Ulbe van Houtenschool in St. Annaparochie. Met de opbrengst steunt de Ulbe het scholenproject van World Servants.

Chanelenie Sewpal van klas 3 gaat komende zomer naar Panama om daar te helpen met de nieuwbouw van een klaslokaal. 100 Kinderen die de school dit jaar moest weigeren wegens ruimtegebrek kunnen dan straks wel naar school. Met goed basisonderwijs in een veilige omgeving kunnen kinderen bouwen aan een betere toekomst. Kom gauw langs en steun Chanelenie en World Servants.