Niet meer reserveren voor de kerkdienst

Tijdens de vergadering van de kleine kerkenraad op maandag 4 oktober is (o.a. op advies Interkerkelijk Contact in Overheidszaken) het volgende besloten:

  • Reserveren voor de vieringen is niet meer nodig
  • Als kerk werken we niet met de coronapas. Maar om zoveel mogelijk veiligheid te realiseren, houden we ons voorlopig aan de 1,5 meter regel. We vragen ook iedereen om daarom te denken en elkaar die ruimte te geven. In de kerk blijft dus steeds een rij stoelen of een  bank leeg. (wordt aangegeven) Blijf ook in de Bining niet “plakken”. 
  • Zing van harte mee, maar met mate.
  • Ontsmet uw handen bij binnenkomst.
  • Geef geen handen.
  • Blijf thuis als u (lichte) klachten heeft.
  • De collecten blijven voorlopig bij de uitgang (schaaltjes in de Bining).