geslaagde BBQuiz zaterdag 18 Juni

IMG_3936Zaterdag 18 Juni heeft de Jeugd van Upstairs een BBQuiz georganiseerd om geld in te zamelen voor de Memory actie Samen in actie voor vluchtelingen. Voorafgaande aan Phan een gezellige BBQ, werd wholesale nfl jerseys er een quiz (in ik hou van holland stijl) gespeeld waarbij de deelnemers in groepjes van 5 personen langs diverse opdrachten moesten. De vragen hadden veelal betrekking tot vluchteling bijvoorbeeld hoeveel With vluchtelingen waren er in 2015 wereldwijd? 59,5 Miljoen. In het finale spel speelden de nummers  1 en 2 cheap jerseys tegen elkaar in het taartspel. winnaar was team Armenië.

IMG_3949

Ondanks dat de cheap mlb jerseys temperatuur helaas niet zomers wholesale jerseys was, werd het een gezellige middag. De opbrengst van deze actie komt t.z.t. in de kerkmet.IMG_3936IMG_3932IMG_3941IMG_3937

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.